Συγκεκριμένα εκλέγονται οι:
ΚΑΣΣΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ως αρχηγός παράταξης)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (435 σταυρούς προτίμησης)
ΠΟΛΥΜΕΝΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (428 σταυρούς προτίμησης)
Στα Τοπικά Συμβούλια η δημοτική παράταξη ΑχαρΝΑΙ-Ενεργοί Πολίτες εκλέγει την Ευταξία Γεωργία στο Τοπικό Συμβούλιο Αχαρνών και τον Νικόλαο Μάρη στο Τοπικό Συμβούλιο Θρακομακεδόνων.
Ακολουθεί η σταυροδοσία των υποψήφιων δημοτικών συμβούλων της παράταξης ΑχαρΝΑΙ-Ενεργοί Πολίτες
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΣΤΑΥΡΟΙ |
ΚΑΣΣΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝ | 5668 |
ΣΤΑΝΙΤΣΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του ΧΡΗ | 825 |
ΖΗΤΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΙ | 653 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΕ | 435 |
ΠΟΛΥΜΕΝΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟ | 428 |
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΚΑΓΚΑΡΙΝ) του ΚΩΝ | 387 |
ΧΑΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚ | 373 |
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΒΑΣ | 363 |
ΖΑΧΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥ | 339 |
ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚ | 335 |
ΑΛΕΠΟΥΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΑ | 321 |
ΣΑΧΣΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕ | 320 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝ | 315 |
Γ ΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝ | 304 |
ΣΑΜΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΙΧ | 283 |
ΓΚΑΣΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΡ | 281 |
ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝ | 271 |
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΛΑΖ | 256 |
ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑ | 252 |
ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚ | 250 |
ΖΑΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΚΩΝ | 248 |
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩ | 248 |
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗ | 232 |
ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΛΙΝΤΟΣ του ΓΕΩ | 205 |
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚ | 205 |
ΓΚΟΤΣΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΕΤΤΑ) του ΠΑΝ | 200 |
ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ-ΣΤΡΑΒΟΚΕΦΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗ | 200 |
ΣΤΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑ | 199 |
ΚΑΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤ | 184 |
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑ | 181 |
ΚΑΛΑΝΟΨΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΕΤ | 181 |
ΖΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ(ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του ΧΡΗ | 173 |
ΔΗΜΗΤΡΕΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑ | 169 |
ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΥΓ | 165 |
ΝΤΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑ | 164 |
ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝ | 164 |
ΓΚΟΤΖΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤ | 162 |
ΚΟΥΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔ | 156 |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΑΤ | 156 |
ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚ | 146 |
ΤΖΙΩΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΙΩΑ | 146 |
ΚΕΧΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΝΙΚ | 144 |
ΠΕΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟ | 144 |
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩ | 142 |
ΤΣΟΡΠΑΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚ | 134 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑ | 132 |
ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕ | 122 |
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΦΙΜΙΑ του ΑΛΕ | 121 |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗ | 119 |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΙΩΑ | 117 |
ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜ | 116 |
ΚΑΠΕΡΝΑΡΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝ | 109 |
ΑΡΓΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡ | 108 |
ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΟΥ | 108 |
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜ | 101 |
ΛΙΜΑ-ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΝΤΑΝΙΕΛ του ΖΟΑ | 98 |
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤ | 93 |
ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΠΑΝ | 79 |
ΝΙΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΣΩΤ | 72 |
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑ | 70 |
ΤΣΟΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕ | 70 |
ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΙΩΑ | 69 |
ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣ | 63 |